Baykal - Asıl kavga Lozan kavgasıdır - Gerçek CHP'ye ihtiyaç var. | ÇAĞDAŞ ULUSAL ÇİZGİ
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >> Baykal - Asıl kavga Lozan kavgasıdır - Gerçek CHP'ye ihtiyaç var.24.07.2017 10:25

Baykal - Asıl kavga Lozan kavgasıdır - Gerçek CHP'ye ihtiyaç var.

Baykal - Asıl kavga Lozan kavgasıdır - Gerçek CHP'ye ihtiyaç var.


Antalya Milletvekili Deniz Baykal CHP Bucak İlçe Teşkilatını ziyaret etti ve Türkiye gündemini değerlendirdi ve Türkiye'nin Cumhuriyet Halk Partisi'ne; ama bu memleketi kurtarmış, Atatürk'e ve onun düşüncelerine inanan gerçek Cumhuriyet Halk Partisi'ne ihtiyaç vardır" dedi.


Bu haber 2826 kez okundu.


BAYKAL'IN BURDUR - BUCAK İLÇE ZİYARETİ..

Ziyarete CHP Burdur İl Başkanı Barış Ayten, CHP İlçe Başkanı Sayın Aziz Yıldız ve çok sayıda vatandaş katıldı.

ASIL KAVGA LOZAN KAVGASIDIR.

Ziyarette konuşan CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal “Öncelikle sizleri bu şekilde görmekten çok mutlu oldum. Türkiye şu anki durumu ile kuruluşundan buyana en acı günlerinden birini yaşıyor. Cumhuriyet tarihinden buyana  bir çok şey yaşadık ama şu günlerimiz en acı günler.. Şimdi bunlar Lozan’ı hedef aldılar. Asıl kavga Lozan kavgasıdır. Türkiye’yi  geliştirmemek, büyümesini engellemek, hep önüne taş koymak istiyorlar. dedi.


rnrn rn

TERÖR EVLERİN İÇİNE GİRDİ..

Teröristleri şehirde evlerin içene kadar girmesine izin verdiniz.Yazık değil mi doğudaki vatandaşlarımıza, yazık değil mi onca ölen kardeşlerimize, şehitlerimize işte bunlar ülkeyi giderek zora sokuyorlar. Birleşin artık diyor. Eğer bu olsaydı Türkiye bambaşka bir Ülke olurdu.Ama şimdi terör aldı başını gidiyor. 

DOĞUDAKİ VATANDAŞ ARTIK TERÖRE İSYAN EDİYOR..

Doğudaki vatandaşlarımızın hepsi de kendi vatanlarından göç etmek zorunda kaldılar.Ama sevindiğim bir nokta var oda şu; Doğudaki halk anladı ki terörün bana faydası yok. Artık terör bana da silah doğrulttu.Bana beni koruyacak devlete ihtiyacım var. 

Doğu halkı bunu gördü,Terör yandaşlığı yapan partilerden de bana fayda yok dedi.Beni koruyacak bir devlete ihtiyacım var dedi. 

Şu anda doğu da halk artık isyan ediyor.Daha önce kendilerini koruduklarını zanneden terör örgütünü şimdi ise artık yavaş yavaş dışladılar.Onlara lanet etmeye başladılar.

Doğudan kaçan halk nereye gitti.,Kandile mi, Kobani ye mi, Süleymaniye yemi gittiler, Erbile mi gittiler, Kuzey Irak’a mı gittiler Hayır, Türkiye’ye gittiler. Türkiye'nin daha güvenlikli yerlerini tercih ettiler. Yani bizleri tercih ettiler, işte bu çok önemli bir olaydır. Bizim daha güçlü olmamız lazım. İşte bunun içinde sizlere ihtiyacımız var” dedi.

Deniz Baykal: Doğu'da halk artık teröre isyan ediyor

TÜRKİYE'NİN GERÇEK CHP'YE İHTİYACI VAR.

Yani her zamankinden daha çok Cumhuriyet Halk Partisine İhtiyaç vardır. Ama hangi Cumhuriyet Halk Partisine gerçek Cumhuriyet Halk Partisine o bildiğiniz bu memleketi kurtarmış, Atatürk’e ve onun düşüncelerine inanan Cumhuriyet Halk Partisine ihtiyaç vardır. İşte o zaman ben inanıyorum ki Türkiye’de kurtulur ve Cumhuriyet Halk Partisi de o özlediğimiz etkili, güçlü ve ağırlığını koyan bir parti haline gelir. 

Bucak’a ziyarete gelen CHP Antalya Milletvekili  Deniz Baykal bir takım ziyaretlerin ardından, Bucak’ta akşam yemeği yedi. Daha sonra CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal’a Bucak Salep’i ikram edildi. Bucak salebini çok beğenen CHP Antalya Milletvekili  Deniz Baykal” çok beğendim gerçekten çok güzelmiş. Daha önce başka yerlerde de ikram edilmişti ama bunun tadı başkaymış. Artık daha çok gelemeye çalışırım Burdur’umuza ve Bucak’ımıza” dedi.

Kaynaklar : burdurweb.combucakhaber.biz


BAYKAL'DAN  UYARI:

SİYASET VE ŞİDDETrnKESİNLİKLE BİRBİRİNDEN KOPARILMALIDIR

OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ..
DENİZ BAYKAL - SİYASET VE ŞİDDET BİRBİRİNDEN KOPARILMALIDIR.


Etiketler: CHP - Deniz Baykal - Terör - Lozan - Burdur - Bucak

Diğer SİYASET haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder


FOTO GALERİ

Minik yazarlar, Atatürk`ü yazdı: Ben Seni Hiç Görmeden Sevdim

#

http://www.cagdasulusalcizgi.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright@cagdasulusalcizgi.com