Yine OdaTV, yine Baykal, Yine komplo.. | ÇAĞDAŞ ULUSAL ÇİZGİ
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >> Yine OdaTV, yine Baykal, Yine komplo..23.01.2015 22:49

Yine OdaTV, yine Baykal, Yine komplo..

Yine OdaTV, yine Baykal, Yine komplo..


Soner Yalçın, Yalçın Küçük ‘ün yazısı ve Sabri Uzun’un kitabını kaynak göstererek Baykal’ı yazmaya devam ediyor.. Yazının Başlığı da ilginç! Yine Baykal, yine kaset!..


Bu haber 2600 kez okundu.

“Yine Oda TV , Yine Baykal, Yine komplo”

Oda TV yazarı İklim Bayraktar’ın dönemin CHP Genel başkanı Deniz Baykal'a kurduğu tuzakla ilişkili olarak kendisine soru sorulması Soner Yalçın’ın ağrına gitmiş!.

Kendisinin  ka­dın kul­la­nan şan­taj­cı­ olarak aşağılandığını iddia ediyor..

Halk TV’yi almak isteyen Soner Yalçın’ın, sahibi olduğu Oda TV çalışanı tarafından, Halk TV’yi kontrolünde tutan ve Genel Başkanlığı bırakması için kendisine komplo yapılmış Anamuhalefet partisinin Genel Başkanını, “kadın düşkünü, tacizci” ilan edilmesi çok mu önemsiz bir olay!..

Herşeyden önce, Baykal’ın, kendisine ikinci kez komplo yapmaya çalışan “OdaTV çalışanı İklim Bayraktar’ın arkasında kim var” sorusunun sorma hakkı vardır ve bu soruyu sormuştur. 

Soner Yalçın’ın “ Halk TV’nin kontrolünü elinde tutan Anamuhalefet Partisi Eski genel Başkanını “tacizci” suçlamasına konu yapan “çalışanı ile ilgili vermesi gereken cevaplar vardır!..

“Cumhuriyet için Halk TV’yi almaya çalışan” Soner Yalçın, o günlerde  Kılıçdaroğlu’nun yeni yapılanması söz konusu olmaması sebebi ile, Halk TV’nin  yaptığı cumhuriyetçi yayınlardan habersiz midir?

Yani Halk TV’nin cumhuriyet için yayın yapması için Soner Yalçın’a ihtiyacı yoktur!..

BAYKAL : KOMPLONUN ARKASINDAKİLERİ BULUN..

Deniz BAYKAL’ın ilgilendiği tek şey Oda TV komplosunun arkasında olanlardır. Sayısız komplonun hedefi olan ve Anayasa referandumu öncesi “Partisini ve Ülkesinin geleceğini” düşünerek istifa eden Baykal, 5 yıldır kendisine yapılan komplonun aydınlatılmasını bekliyor.. Bir büyük komplonun ardından yeniden Oda TV komplosuna maruz kalan Baykal’ın “komplonun arkasındakileri bulun” demesinden daha doğal bir şey olabilir mi?

TACİZ İDDİASINA TAZMİNAT!..

Genelde Tacize maruz kalan mahkemeye giderken TV kanalında canlı yayınla hakkında taciz diddiasında bulunulan Deniz Baykal,  İklim Kaleli Bayraktar ve bu ağır ve haksız iddialara sahiplik yapan kanala tazminat davası açtı. 

Yani, Taciz edildiğini iddia eden gazeteci değil, taciz iddiasında bulunulan Baykal Gazeteciyi dava ediyordu.

Baykal, atılan iftiralarla ilgili  hem kanaldan hem de İklim Kaleli Bayraktar’dan tazminat kazandı..

SONER YALÇIN’IN ARKASINDA KİM VAR!..

Taraf gazetesine alıntı yaparak Baykal’la konuşmayı reddettiğini yazan Soner Yalçın, bugün Baykal’la ilgili yalan yanlış iddiaları dayanak yaparak yeniden açtığı “karalama kampanyası “ ile ne yapmaya çalıyor..

Oysaki Baykal’ın Soner Yalçın’ı direk suçladığı doğru değil.. Baykal’ın öğrenmek istediği tek şey, büyük kaset komplosunda olduğu gibi Oda Tv komplosunda da arkadaki hangi gücün olduğu..

Şimdi yeniden açtığı kampanyaya bakarak  Baykal’ın sormadığı soruyu biz Soner Yalçın’a soralım ARKANIZDA KİM VAR!..

Siz kime hizmet ediyorsunuz Allahaşkına ?

Gündemi örten Komplo ile ilgili tartışmaları açan, Oda TV yazarları Soner Yalçın ve Yalçın Küçük, Sabri Uzun'un kitabını bahane ederek Komplo ile ilgili sorulması gereken soruları değil, abesle iştigal soruları sormaya devam ediyor..

Bu tartışmaya çanak tutanlara bir hatırlatma da ben yapayım..
Ergenekon patladığında Erdoğan "ben bu davanın savcısıyım" açıklaması yaptı. Buna karşılık dönemin CHP Genel Başkanı Deniz Baykal " sen savcısı isen ben bu davanın avukatıyım" açıklaması yaptı. Deniz Baykal, İçerdekilerin kim olduğuna bakmadan, bu davanın siyasi bir dava olduğunu iddia etti ve hukuksuzluğa karşı çıktı. Kurumsal olarak bu davada CHP'yi olması gerektiği noktaya getirdi.

Denzi Baykal'ın bu konudaki muhalefetinden bunalan Erdoğan " Yav sen bunları ne savunuyorsun? Bunların hepsi sana karşı" açıklaması yaptı..

Erdoğan doğru söylüyordu.. Hayatları boyunca CHP Genel başkanlığında Deniz Baykal'ı görmek istemeyen , Baykal'ı CHP'nin başından göndermeyi Ülkenin başından Erdoğan'ı göndermeye yeğ tutan bazı “Ergenekon sanıkları” , şimdi kaldıkları yerden Erdoğan'la değil Baykal'la uğraşmaya devam ediyorlar.

Hem CHP'ye komplo yapıldığını iddia ediyorlar, hem de Komploya maruz kalan CHP Genel Başkanı ile ilgili algı kampanyasına dahil oluyorlar..

Devam edecek..

BAYKAL’LA İLGİLİ ALGI OPERASYONU DEVAM EDİYOR!..

Soner yalçın'ın tekrarladığı komplo üzerine tezler ve tutsaklık üzerine iddialara cevaben ilk yazı..

BAYKAL'A YAPILAN KOMPLO ÜZERİNE ALGI YÖNETİMİ haberi için TIKLAYINIZ.. 


Etiketler: Soner Yalçın - OdaTV - Deniz baykal - İklim kaleli Bayraktar

Diğer SİYASET haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder


FOTO GALERİ

Minik yazarlar, Atatürk`ü yazdı: Ben Seni Hiç Görmeden Sevdim

#

http://www.cagdasulusalcizgi.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright@cagdasulusalcizgi.com