DEMİRTAŞ PKK PROTESTOSUNA KIZDI! 'BAYRAĞINI AL GEL' DEMEK IRKÇILIKMIŞ!! | ÇAĞDAŞ ULUSAL ÇİZGİ
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >> DEMİRTAŞ PKK PROTESTOSUNA KIZDI! 'BAYRAĞINI AL GEL' DEMEK IRKÇILIKMIŞ!!15.09.2015 16:04

DEMİRTAŞ PKK PROTESTOSUNA KIZDI! 'BAYRAĞINI AL GEL' DEMEK IRKÇILIKMIŞ!!

DEMİRTAŞ PKK PROTESTOSUNA KIZDI! 'BAYRAĞINI AL GEL' DEMEK IRKÇILIKMIŞ!!


HDP'yi destekleyen çevreler tarafından PKK ile ilişkisi olmadığına dair propaganda yapılsa dahi, PKK söz konusu olunca Demirtaş ve HDP hemen savunmaya geçiyor. TOBB öncülüğünde Türkiye'nin en büyük meslek odalarının katılımı ile yapılması planlanan Teröre HAYIR, Kardeşliğe EVET" mitingine Demirtaş'tan tepki geldi : Gidin sarayı protesto edin!


Bu haber 1331 kez okundu.

TERÖRE HAYIR DİYEMEYENLER ,

TERÖRE TEPKİYİ SARAYA YÖNLENDİRMEYE GAYRET EDİYOR.

Terör örgütü ile bağı ortada olan Demirtaş ve HDP'nin PKK söz konusu olunca nasıl savunmaya geçtiğinin yeni bir örneği daha  ortaya çıktı.  Teröre Hayır diyemeyen terör destekçisi HDP,  bilinçli bir propaganda ile teröre tepki Saray'a yönlendirmeye çalışıyor.

TOBB yandaş da TBB da mı yandaş??

HAK-İŞ, MEMUR-SEN, MÜSİAD, T. KAMU-SEN, TBB (BAROLAR BİRLİĞİ), TEMAD, TESK, TİSK, TOBB, TÜRK-İŞ, TÜRKONFED, TÜRMOB, TÜSİAD ve TZOB gibi önemli meslek odalarının katılımı ile gerçekleşecek olan "Teröre HAYIR, Kardeşliğe EVET" mitingi iktidar  ve muhalefete yakın örgütleri teröre karşı biraraya getirecek bir ilk olma özelliği gösteriyor. PKK nın yani HDP nin dışlanması sonucunu getirecek olan bu teröre karşı birlik, Türk siyasetinde yeni bir konumlanmayı da beraberinde getirecek. Bir süredir siyasetin PKK yandaşı bir propaganda zehirlenmesi olduğu bir ortamda bu birlik görüntüsü tüm toplumsal kesimleri de olumlu etkileyecektir. 

Demirtaş'tan TOBB'a tepki..

"GİDİN SARAY'I PROTESTO EDİN"

Yüksekova'da açıklamalarda bulunan HDP Eşbaşkanı Selahattin Demirtaş duruma tepki gösterdi ve TOBB'a seslenerek "Yüzlerce Kürt işyeri yanarken neredeydiniz?" diye sordu. Demirtaş "TOBB artık Saray'ın talimatıyla hareket etmemeli. Gücün yetiyorsa Saray'ın önünde protesto yap" dedi.

Demirtaş o hırçınlıkla Irk devleti kurmaya çalışan terör örgütünü ırkçılıkla suçlamayı bırakın, buna karşı çıkanları ırkçılıkla suçlayacak kadar ileri gidiyor. Demirtaş'ın hırcınlığı Teröre tepki gösterilmesine değil, terör destekçiliğinin ortaya çıkıp,  dışlanacağı gerçeği sebebi ile olsa gerek!..

"’Bayrağını al gel’ demek ırkçılıkmış!!

Demirtaş hızını alamıyor, diyor ki: " Kim bayrağa saldırmış. Bu çağrı ırkçılıktır tehlikelidir". 

PKK ile Türkiye'nin müzakere masasına oturmasını isteyen Demokrat (!) Demirtaş, bunu söylemeyenlere öfkeli.

Sanki kürtlere karşı yürüme çağrısı var. Sanki bütün kürtler terörtist diyen var! Ama demogoji ve çarpıtma uzmanı Demirtaş  yürüyüşle ilgili çarpıtmalarını sıralıyor. Bunu nerde yapıyor?  Diyarbakır Sur ilçesinde. Bölge halkının , PKK ya bağlı siyasetçiler aracılığı ile, yalanla, kara propaganda ile Türkiye Cumhuriyeti devleti ve Türk milleti ile bağı zayıflatılmaya çalışılıyor.

Demirtaş'tan akıl almayacak çarpıtma!

"TOBB, ’bayrağını al gel teröre karşı yürüyelim’ diyor. Sanki Kürtler bayrağa saldırmış. Bu çarpıtmadır. Tehlikelidir. Omuz omuza, el ele barış için yürüyelim. Ama halkı tahrik etmekten kaçının. Ankara’da yürüyecek olan sendikalara sesleniyorum. Biriniz gidip Bolu’daki işçilerin yanında olsaydınız. Sendika değilmisiniz? Utanmıyormusunuz? Barış, ateşkes, müzakere diyelim. "

DEMİRTAŞ'A BİR ÇAĞRI DA BİZDEN.. 

Hani barış istiyordunuz ya! Hani ayrılmak istemiyordunuz ya!
Yoksa siz teröre evet mi diyorsunuz? 
Yoksa siz : Kardeşliğe hayır mı diyorsunuz?
Senin mitinglerinde olmayan Ulusal birliğimizin sembolü bayrakla miting yapmak sana neden batıyor?

HAYDİ KORKMA!.. 
BAYRAĞINI AL SEN DE GEL!..

ANKARA'DA TERÖRE KARŞI BÜYÜK PROTESTO haberi için TIKLAYINIZ


Etiketler: HDP - Terör - PKK - protesto

Diğer TERÖR haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder


FOTO GALERİ

Minik yazarlar, Atatürk`ü yazdı: Ben Seni Hiç Görmeden Sevdim

#

http://www.cagdasulusalcizgi.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright@cagdasulusalcizgi.com