Ben terörü lanetlemiyorum. Teröre karşı Türk bayrağı açıyorum! | ÇAĞDAŞ ULUSAL ÇİZGİ
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >>Ben terörü lanetlemiyorum. Teröre karşı Türk bayrağı açıyorum! 18.02.2016 10:53

Ben terörü lanetlemiyorum. Teröre karşı Türk bayrağı açıyorum!

Ender Erdemil`den partilerin terör politikalarına tepki.

Ben terörü lanetlemiyorum. Teröre karşı Türk bayrağı açıyorum!

Bugün bir bomba da Ankara’da patladı. Yurttaşlarımızın, kardeşlerimizin canını aldı. İçim yanıyor!

PKK, sosyal medyada sevinç çığlıkları atıyor. Meclisteki gurubu HDP meclisin terörü kınayan ortak bildirisine imza atmıyor... 

Suriye’de b*ka elini sokanlar, boğazlarına kadar battıklarına bakmadan terörü lanetliyor.

PKK’nın palazlanmasına, pek çok kentte yığınak yapıp savaş alanına çevirmesine göz yuman; PYD militanlarının BİJİ OBAMA nidalarıyla topraklarımızdan geçmesini sağlayan AKP iktidarı terörü lanetliyor. 

Mecliste gurubu olan HDP, sırtını terör örgütü PYD`ye dayadığını ilan ediyor. 

Teröristlere yardım ve yataklık edenleri “çözüm sürecine katkılarından” dolayı yargılanmaktan kurtaran Çözüm Paketi Yasasını Anayasaya aykırılığını bildiği halde Anayasa Mahkemesine götürmemekte direnen ana muhalefet partisi terörü lanetliyor.  

Lanetlemekten başka ne yapıyorlar? Terör örgütüne karşı etkin mücadele mi ediyorlar? PKK’ya ve PYD’ye her türlü desteği veren ABD, İncirlik’te Türk milletinin bağrına sokulmuş bir hançer gibi duruyor.

Yetmiyor, Terörden medet uman bir başka ABD yardakçısı; S. Arabistan da bağrımıza bir başka hançer olarak giriyor.

Teröristler, elini kolunu sallaya sallaya Ankara’ya, İstanbul’a kadar bomba yüklü araçlarını getirebiliyor. Neden?

Kumpas davalarıyla Türk Silahlı Kuvvetleri dağıtılmış. Kozmik odasına girilmiş. Tüm mahremiyeti ortaya saçılmış. Gene kumpas davalarında jandarmanın muhbirleri ortaya çıkarılmış. İstihbarat kaynakları yok edilmiş.

Yakın komşumuz Suriye’ye musallat olan terör örgütlerini yıllarca besleyen uluslar arası toplum denilen haydut şebekesiyle işbirliği yapılmış. Bu örgütlerin beslenmelerine doğrudan veya dolaylı destek verilmiş.

Şimdi elini içine soktuğun b*k boğazına kadar sıvaşmış…

Sen terörü lanetliyorsun.

2011’de de yazdığım gibi “Ben terörü bugün de lanetlemiyorum. Teröre karşı Türk bayrağı açıyorum!”

Terörü lanetlemiyorum! / 15 Temmuz 2011

Ender Erdemil

Yanlış okumadınız. Ben terörü lanetlemiyorum. Lanetlemek gibi ne idüğü belirsiz bir şey yapamam.

Terörü lanetleyenlere bir bakın. Cumhurbaşkanı Gül, Başbakan Erdoğan, Kılıçdaroğlu, ABD Başkanı Obama, Hillary Clinton terörü lanetleyenlerin en başında gelenler. Uluslar Arası Toplum terörü lanetliyor. Ben lanetlemiyorum.

ABD’nin yıllarca “terörist” diye Guantanamo’da tuttup, yargılamadan salıverdiği kişiler, bugün Libya’da Kaddafi’yi devirmek için savaşanların başını çekiyor. Ve “demokrasi savaşçısı” oluyorlar. Üstelik, ele geçirdikleri kasabaları yağmaladıkları, evleri yakdıkları bilindiği halde. Uluslar Arası Toplum adı verilen haydut sürüsü de İstanbul’da Çırağan Sarayında onlara destek toplantısı düzenliyor. Dondurdukları Libya hesaplarında yatan üç milyar Doları; Afganistan’da terörist, Libya’da demokrasi savaşçısı saydıkları bu güruha verecekler.

Wall Street Journal Muhabiri Daniel Pearl’ın öldürülmesi, Hindistan’da çok sayıda sivilin ölmesine yol açan bombalama eylemleri, Banzir Butto’ya düzenlenen suikast gibi pek çok eyleme adı karışan Hizb-ut Tahrir örgütü Suriye’de Esat rejimine karşı eylemler düzenleyince birden demokrasi savaşçısı oluyor. Terörü lanetleyen Uluslar Arası Toplum bunları destekliyor. Lübnan Ürdün ve İsrail kaynaklarından silah sağlıyor. Üstelik Hizb-ut Tahrir liderlerinden birinin 11 Eylül’de ikiz kulelerin yıkılmasıyla sonuçlanan eylemi gerçekleşitirdiği söylenen kişinin hesabına 100 bin Dolar gönderdiği de biliniyor.

ABD Terörü lanetliyor. Irak’ta kaybolan ABD ordusuna ait silahlar PKK’lılardan çıkıyor. Bir kısmı da Türkiye’de yakalanıyor. Yine terörü lanetleyen ABD, PKK’ya Irak’ta nakit 125 bin Dolar veriyor.

Hükümetlerimiz terörü lanetliyor. Doğu ve Güneydoğuda pek çok işyeri yıllarca elektrik faturalarını ödemiyor. Paralar tahsil edilemiyor. Sahte sigara yapımına, sigara, içki ve akaryakıt kaçakçılığına göz yumuluyor. Bunların kazançları PKK’ya parasal kaynak oluyor.

Habur’da kurulan çadır mahkemelerde PKK’lılar, zorla aklanıyor. Hükümet, terörle mücadele yerine teröristle müzakereyi seçiyor.

Hayır efendim. Ben terörü lanetlemiyorum. Lanetleme uçuruma atılan taş gibidir. Nereye değidiğini göremezsiniz.

Ben teröre karşı Türk bayrağı açıyorum. Çünkü, ülkemizi bölme, ulusumuzu etnik kökenlerine göre parçalama hesabını yapanlar, terörü bu amaçla kullanıyorlar. Ülkemizi ve ulusumuzu bir arada tutmak için toplanacağımız yer Türk bayrağının altıdır.

Ben terörü lanetlemiyorum. Teröre karşı Türk bayrağı açıyorum!

(Şehitlerimiz hepimizin yüreğini yaktı. Başımız sağ olsun)

Ender Erdemil 15 Temmuz 2011

 

http://www.cagdasulusalcizgi.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright@cagdasulusalcizgi.com