Karar defteri mi yazboz tahtası mı | ÇAĞDAŞ ULUSAL ÇİZGİ
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >>Karar defteri mi yazboz tahtası mı 19.08.2017 17:03

Karar defteri mi yazboz tahtası mı

Haberimiz başka yerlerde yer alan haberler gibi yanlış bilgilerle değil, güvenilir kaynaklardan aldığımız doğru bilgilere dayanıyordu.

Geçtiğimiz hafta CHP siyaseti açısından çok hareketli geçti. Hem ne hareket...

Önce CHP Silifke İlçe Başkanı Bünyamin Uçar’ın görevden alındığı haberi geldi. Çeşitli kaynaklara haberi doğrulattıktan sonra biz de habercilik görevimizi yaparak detaylarıyla okurlarımıza duyurduk.

Haberimiz başka yerlerde yer alan haberler gibi yanlış bilgilerle değil, güvenilir kaynaklardan aldığımız doğru bilgilere dayanıyordu.

http://www.guncelmersin.com/chp-silifke-orgutununu-karistiran-kim-n175426/ 

Bu arada CHP Silifke İlçe Merkezinde bir toplantı düzenlendi. Toplantıda konuşan CHP Silifke İlçe Başkanı  Bünyamin Uçar, duygusal bir konuşma yaparak görevden alındığını doğrulamış oldu.

Toplantıda; Bünyamin Uçarın görevden alınmasının sorumlusu olduğu düşünülen kişilere; daha da öteye gidilerek CHP’nin kimliğine yöneltilen küfürlerin havada uçtuğunu öğrendik.

Haber kaynaklarımız güvenilirdi. Sorunun kaynağını da bize derli toplu biçimde aktardılar.

İmece Gazetemiz yayına hazırlanırken CHP İl Başkanı Abdullah Özyiğit’in sürmanşete oturan açıklaması bizi şaşırttı.

Haberde yer alan bilgilere göre Özyiğit yanlış bilgilere dayanan başka bir haberi yalanlarken, Silifke İlçe Başkanı Bünyamin Uçar’ı görevden almadıklarını, görevinin başında olduğunu söyledi…

Güncel Mersin İnternet gazetesinde yayınladığımız haberimiz de böylece yalanlanmış oldu…

Oysa Bünyamin Uçar’ın görevden alınması yönetim kurulunda kararlaştırılmış, karar defterine de yazılmıştı. Kararı imzalamak istemeyenler de bir biçimde “ikna edilmiş” imzalamaları sağlanmıştı…

Edindiğimiz bilgi, CHP Mersin İl Yönetim Kurulunun kısa sürede tekrar toplanarak, Bünyamin Uçar’ın görevden alınma kararını iptal eden yeni bir karar alacağı yönünde. Bu da deftere yazılıp karar defteri yazboz tahtasına döndürülecek.

Sormak gerekir:

Madem aldığınız bir talimatla görevden alma kararından geri dönecektiniz, bu kadar gürültüyü neden çıkardınız?

Görevden alınma hakkında yönetim kurulu kararınız varken “görevden almadık” diyerek haberimizi neden yalanladınız?

Sevgili okur, katırlar tepişirken arada eşekler ezilirmiş. Bu bir atasözü.

Yukarıda anlattığımız olayda kimlerin, hangi çıkar guruplarının çekişip CHP Mersin İl Örgütünün Yönetim Kurulu Karar Defterini yazboz tahtasına çevirdiğini öğreneceğiz. Bunları isim isim sizlerle paylaşacağız.

Haberimizin arkasındayız. Olayın gelişmesi ve görevden alma konusunda verdiğimiz bilgiler güvenilir kaynaklara dayanmaktadır.

Koskoca CHP Mersin İl Başkanı, “olmadı baştan” deyip haberimizi yalanlamıştır. Yönetim kurulu karar defteri de CHP Mersin İl Başkanını yalanlıyor…


 

http://www.cagdasulusalcizgi.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright@cagdasulusalcizgi.com