CUMHURİYETÇİ CHP SEÇMENİNE TUZAK!. | ÇAĞDAŞ ULUSAL ÇİZGİ
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >>CUMHURİYETÇİ CHP SEÇMENİNE TUZAK!. 01.01.2015 17:45

CUMHURİYETÇİ CHP SEÇMENİNE TUZAK!.

Partisine kızgın, AKP`nin anaysal rejimi değiştirme konusunda tehlikesini bilen cumhuriyetçi CHP seçmeni, HDP`ye oy verdirilmeye çalışılıyor.

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde, tepkisini Demirtaş`a oy vererek göstermesi sağlanan 1 milyon CHP seçmeni genel seçimlerde de aynı gerkçe ile HDP`ye oy verebilir mi?
Baraj düşmese de parti olarak seçime gireceklerini açıklayan HDP, Baraja geçemezse Türkiye karışır tehdidinin yanında Biz barajı geçemezsek AKP anayasayı değiştirme çoğunluğuna ulaşır iddiasını da ortaya koyuyor. Sanki HDP ,AKP ile anayasal rejimi değiştirme konusunda ortaklık yapmıyormuş gibi.
HDP demek istiyor ki, AKP nin anayasayı değiştirmesi için illaki bize ihtiyacı ollması lazım.

Ve koro halinde birileri de TV`lerde, gazetelerde bu mesajı vermeye başlıyor.. "entellektüel, gazete okuyan ve tv seyreden çağdaş toplum şimdi de anayasal rejimi yıkan AKP ile korkutulup, anayasa gerekçesi ile,i AKP ile Anayasal rejim yıkımında ortak olanlara destek vermesi sağlanmaya çalışılıyor.

Anayasal rejim konusunda kaygılı cumhuriyetçi seçmeninin bu hesapları bozmasının tek yolu , Parlamentoya Anayasal rejim konusunda güven verecek bir üçüncü partiyi meclise sokmasıdır.
Yeni CHP ve Ülkedeki siyaseti manüple ve dizayn eden merkezin cumhuriyetçi seçmenine kurduğu tuzağı bozmanın başka yolu yoktur.

http://www.cagdasulusalcizgi.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright@cagdasulusalcizgi.com